Jubileusz 30 – lecia kapłaństwa naszego proboszcza

19 czerwca 2023 r., nasz Ksiądz Proboszcz obchodził okrągły jubileusz 30 – lecia przyjęcia święceń prezbiteratu. Z tej też okazji parafianie zrobili mu miłą niespodziankę. Jak przystało na wielopokoleniową tradycję układania kwietnych dywanów w naszej parafii, przygotowali w kościele piękny dywan kwietny. Nie zabrakło w nim symboli nawiązujących do jubileuszu, a zapach ogromnej ilości róż wypełnił cały kościół. O godz. 18.30 miała miejsce Msza św. jubileuszowa, podczas której wierni naszej parafii dziękowali Panu Bogu za dar kapłaństwa oraz prosili o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla swojego proboszcza. Towarzyszyła nam parafialna orkiestra. Nie zabrakło również miłej niespodzianki przygotowanej przez dzieci, młodzież i dorosłych naszej parafii. Ksiądz Proboszcz odwdzięczył się modlitwą, słowami wdzięczności i słodkimi batonikami. Nieco wcześniej, o godz. 17.30, kapłański jubileusz księdza Teodora uczcili parafianie w Lichyni. W tym roku, spotkanie kursowe rocznika święceń naszego Proboszcza, miało miejsce w Lasowicach Wielkich.