18 maja 2026 r. o godz. 16.00 w parafii p. w. św. o. Pio w Zdzieszowicach odbyło się bierzmowanie. Naszych młodych parafian było 8 : 1 dziewczyna i 7 chłopców. Razem – w I turze bierzmowania z pięciu parafii naszego dekanatu – było 65 kandydatów. Bierzmowania udzielił ks. biskup ordynariusz Andrzej Czaja. Naszym świeżo bierzmowanym życzymy wytrwałego, radosnego i owocnego – chrześcijańskiego życia.












