Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Dom Katechetyczny odnowiony i poświęcony

Po kilku miesiącach solidnego remontu przez naszych parafian, Dom Katechetyczny stojący w plebanijnym ogrodzie został 15 sierpnia 2007 r. poświęcony i oddany do użytku. Po Mszy św., która odbyła się o godz. 10.30 parafianie przeszli procesją na teren plebanii by tam uczestniczyć w krótkiej modlitwie a następnie być świadkami poświęcenia przez proboszcza parafii ks. Teodora Domu Katechetycznego. Odrestaurowana została przedewszystkim piękna sala konferencyjna, która pomieścić może 100 osób a także pozostałe przylegąjące do budynku mniejsze pomieszczenia gospodarcze. Solidnie odnowiona została także zewnętrzna część budynku. Ciekawostką, która znajduje się na plebanijnym ogrodzie jest pywnica, która pozostała po dawnym spichlerzu.