Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Generalny remont i renowacja elewacji zewnętrznej pomieszczeń gospodarczych

5 października zakończyliśmy generalny remont i renowację elewacji zewnętrznej pomieszczeń gospodarczych i garaży. Prace trwały tydzień czasu. Przeprowadziła je firma p. Izbickich z Zalesia Śląskiego. Prace objęły skuwanie zmurszałego tynku, jego uzupełnienie , osiatkowanie całego budynku, tynkowanie dwu-milimetrowym „barankiem” i dwukrotne malowanie w kolorach plebanii. Zastosowany został program „Remix”. Prace objęły także mycie, czyszczenie, konserwacje i dwukrotne malowanie dachu oraz odrestaurowanie i konserwacja wszystkich drzwi specjalnym impregnatem. Tą inwestycją, z Bożą pomocą, zakończyliśmy kapitalne remonty i renowacje wszystkich obiektów kościelnych w Zalesiu Śląskim. Przed nami jednak jeszcze wiele pracy. … cieszmy się i radujmy tym co już za nami 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA