W sobotę 23 maja 2026 r., o godz. 16.30 pod kapliczką Matki Bożej i krzyżem, odbyło się kolejne nabożeństwo majowe na osiedlu Popice. Pogoda, atmosfera spotkania i frekwencja – dopisały. Wraz z służbą liturgiczną i panią organistką przewodniczył mu ks. Teodor Smiatek.









