Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Ogłoszenia duszpasterskie 12 – 18 kwietnia 2021 r.

Poniedziałek – 12 kwietnia

6.45 Za + ks. Adama Igielskiego w 1 rocznicę śmierci

17.00 Lichynia. Za ++ ks. Czesława Gaca i Elżbietę Biela – od DFK Lichynia

Wtorek – 13 kwietnia

6.45 Za ++ rodziców Annę i Alfonsa Bienia, ich rodziców i rodzeństwo, zięcia Antoniego, Alfreda Marek, Wiktorię i Wiktora Ledwig oraz za ++ z pokrewieństwa Bienia, Imiela, Marek i Kałuża

17.00 Lichynia. Za + męża Helmuta, jego rodziców Karola i Gertrudę Duda, rodziców Annę i Tomasza Makosz, siostrę Annę, brata Józefa i Piotra Makosz

Środa – 14 kwietnia

6.45 Za + Tadeusza Kos w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców, siostrę Zofię, brata Jana, ++ teściów oraz  za  ++  Barbarę  i  Różę  Biskup

7.15 Do Miłosierdzia Bożego i św. ojca Pio, o spokój duszy dla ks. Czesława Gaca – od rodzin Blaut  i  Madaler

Czwartek – 15 kwietnia

6.45 Za + Pawła Smiatek w 13 rocznicę śmierci  (ojca ks. Proboszcza)

Piątek – 16 kwietnia

6.45 Za ++ Pawła i Anielę Wycisło, syna Erwina, ich rodziców i rodzeństwo, zięcia Wernera, prawnuka Patryka, za ++ Pawła i Jadwigę Jochem, synów Gerarda, Maksymiliana i Teodora, za + Jerzego Figura oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa

17.00 Lichynia. Za + męża Jerzego Tiszbierek w 10 rocznicę śmierci, jego rodziców, brata Jana,   Elżbietę i Maksymiliana, Norberta Paterok, Jana i Hildegardę Kurzela, za ++ z rodzin Paterok, Wyszkowski i Kosmala oraz za dusze opuszczone

Sobota – 17 kwietnia

7.00 Za + Marcina Fedyczkowskiego w 4 rocznicę śmierci

Niedziela – 18 kwietnia; III Niedziela Wielkanocna

7.00 Za ++ rodziców Marię i Antoniego Majnusz, ich rodziców i rodzeństwo oraz za wszystkich ++  z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 Lichynia. Do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo Matki Bożej, św. Józefa i Anioła Stróża dla Emilii Hadasik,     jej rodziców, chrzestnych i dziadków

10.30 Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo MBNP, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinach Kandziora oraz za ++ syna Grzegorza,          rodziców Gertrudę i Konrada Bugiel, Elżbietę i Konstantego Kandziora, za wszystkich ++  z  pokrewieństwa  i  za  ++  z  rodzin  Brzózka  i  Niewrzol

15.00 Zalesie Śląskie. Nieszpory wielkanocne   ( II )


  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 77 Tydzień Miłosierdzia
  2. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii
  3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W nowym tygodniu prosimy o to rodziny – z ul. Kościuszki, nry 29, 33 i 35;        z Lichyni – ul. Ogrodowa, blok B, m.3 oraz nry 1A/1 i 1A/2