Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Ogłoszenia duszpasterskie 13 – 19 czerwca 2016 r.

Poniedziałek – 13 czerwca; wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

18.30 Grota Matki Bożej. Nabożeństwo fatimskie i Msza św. Za + Jerzego Greif, jego rodziców Agnieszkę i Wiktora Greif, rodziców i rodzeństwo, za ++ Katarzynę i Józefa Tudyka, synów Józefa i Huberta, córkę Annę, męża Henryka, za + Annę Mynarek, zaginionego jej męża Jerzego, za + Jana Tudyka, Barbarę Skoniczną, Marię Berejza i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek – 14 czerwca; wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

6.45 Do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w intencji Elżbiety

17.00 Lichynia. Za ++ Hildegardę i Pawła Szeja, ojców Ernesta Knop i Artura Larisz oraz za ++ z pokrewieństwa

Środa – 15 czerwca; wsp. św. Jolanty, zakonnicy

6.45 Za ++ rodziców Stefanię i Józefa Pociecha, ich córkę Marię, synową Zofię, za ++ Ignacego i Martę Morawiec, Annę i Józefa Szopa, za wszystkich ++ z rodzin Pociecha, Szopa i Morawiec, za + Stefanię Dziuba i za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek – 16 czerwca

17.00 Msza św. szkolna. Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo MBNP, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie Gruszka ( Ch. )

Piątek – 17 czerwca; wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

17.00 Lichynia. Msza św. szkolna. Za + Marię Barcz, poległego męża Emila oraz za ++ z rodzin Drońka i Ogaza

18.30 Za + Ericha Szefer, braci Henryka i Oswalda, siostrę Martę, rodziców Maksymiliana i Marię Szefer, za ++ Emanuela i Józefę Socha, ich rodziców, dwie córki Gertrudę i Teresę, dwóch synów Alojzego i Józefa, synową Matyldę , za ++ z pokrewieństwa Socha, Nowak i Szefer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota – 18 czerwca

7.00 Za + męża Gintra Cholewa, jego rodziców Jana i Paulinę, ich córkę Elżbietę z mężem Grzegorzem, ich synów Hainricha, Wilibalda i Rudolfa, za ++ rodziców Matyldę i Józefa Skóra, siostrę Różę, Franciszka, Wiktorię, Zofię, Tomasza i Annę Marek, Brygidę i Pawła Kulpok, Stefanię Dziuba, Rudolfa Kaszta, Wilibalda Benedikt i za ++ z tych pokrewieństw

14.00 Lichynia. Msza św. w intencji chorych i seniorów gminy Leśnica, połączona z udzieleniem sakramentu chorych. Po Mszy św. poczęstunek i część artystyczna w namiocie. Zapraszamy!

Niedziela – 19 czerwca; XII Niedziela Zwykła

7.00 Za ++ rodziców Marię i Antoniego Majnusz, ich rodziców Jakuba i Józefa Matuszek, za wszystkich ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 Lichynia. Za ++ rodziców Waleskę i Franciszka Paterok, Martę i Augusta Makosz oraz za ++ z pokrewieństwa Paterok i Makosz

10.30 Za ++ Elżbietę, Antoniego i Franciszka Mróz, Martę Kupka, Gertrudę, Marię, Piotra, Pawła i Norberta Duk oraz za ++ z rodzin Mróz i Duk

15.00 Lichynia. Nieszpory niedzielne

——————————————————————————————————————————–

1. Gorące Bóg zapłać firmie p. Artura Hurka za przeprowadzenie prac związanych z budową nowego muru i nowego chodnika na placu kościelnym

2. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii ( … )

3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W nowym tygodniu prosimy o to rodziny – z ul. Kościuszki, nry 66, 68 i 70 z Lichyni – ul. Słoneczna nr 44 i ul. Daszyńskiego nry 53 i 53a