Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Ogłoszenia duszpasterskie 14 – 20 lipca 2014 r.

Poniedziałek – 14 lipca

7.00 Za ++ Gertrudę i Antoniego Solowski, ich rodziców i rodzeństwo, zięcia Jorga, wnuka Erwina, Wiktorię i Grzegorza Strużyna, ich rodziców i rodzeństwo, córkę Otylie, dwóch zięciów, za ++ z rodzin Solowski, Staniczek, Mańka, Strużyna i Majnusz, za + Klarę Kałuża i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00 Pogrzeb śp. Marii Paczuła z Lichyni (92 l.)

Wtorek – 15 lipca; wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

7.00 Za + Marię Daniel w 1 rocznicę śmierci

18.30 Lichynia. Za ++ rodziców Józefa i Józefę Porada oraz za ++  z pokrewieństwa Porada i Jochem

Środa – 16 lipca; wsp. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7.00 Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo MBNP, z podziękowaniem za otrzymane łaski,  z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w intencji Marii z okazji 60 – tych urodzin

Czwartek – 17 lipca

7.00 Za + Jerzego Malcharczyk, ++ z rodzin Szczeponek i Malcherczyk oraz za ++ Elżbietę  i Mieczysława Sopel

Piątek – 18 lipca

7.00 Za ++ Jana i Jadwigę Majnusz, ich rodziców i rodzeństwo, syna, synową i trzech zięciów, Józefa       i Annę Golly, ich rodziców i rodzeństwo, czterech synów, dwie córki, zięcia, wnuczkę Teresę, Bertę Paździor, Zofię Majnusz, za ++  z pokrewieństwa Majnusz, Golly i Jalowy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 Lichynia. Do Boskiej Opatrzności,  z podziękowaniem za otrzymane łaski,  z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w intencji rodziny Hadasik oraz za ++ rodziców Marię i Gerarda Miczka,         ojca Pawła Hadasik, za ++ z rodzin Hadasik, Miczka, Kopacz i Deinert

Sobota – 19 lipca

7.00 Za + Adolfa Grewe w 7 rocznicę śmierci

Niedziela – 20 lipca; XVI Niedziela Zwykła

7.00 Za ++ rodziców Pawła i Annę Pinkawa,  ++ dziadków z obu stron i ich dzieci, za ++ Zofię  i Serafina Pawliczek, dwóch synów Winfrida i Jana, Marka Jastrzębskiego, za ++ z rodzin Pawliczek, Jastrzębski i Pinkawa

9.00 Lichynia. Za + Klarę Paterok, jej rodziców i rodzeństwo, Henryk Kowolik oraz za ++ z rodzin Czakai i Wyschka

10.30 Do Boskiej Opatrzności, za pośrednictwem Matki Boskiej Lurdzkiej, z podziękowaniem   za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji Bernadety z okazji     50 – tej rocznicy urodzin oraz za + ojca i teścia


  1.  W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii ( … )
  2. Na Górze św. Anny Uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej
  3. Doroczne święto młodzieży na Górze św. Anny odbywać się będzie w dniach : 21 – 26 lipca
  4. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć : Krzysztof Kopa z Zalesia Śląskiego i Marta Mróz z Kadłuba – zapowiedź III
  5. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W nowym tygodniu prosimy o to rodziny – z ul. Ujazdowskiej nr 53, ul. Sławięcickiej nr 1 i ul. Strzeleckiej nr 1;z Lichyni – ul. Daszyńskiego, nry 1, 1b i 9