Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Rekolekcje w naszej parafii

W życiu nie są ważne tylko duże rzeczy, ale i małe robione z dużą miłością – tymi słowami zakończyły się rekolekcje wielkopostne, które w dniach 10-13 marca 2013 r. w naszej parafii przeprowadził ks. Eugeniusz Ploch. Słowo Boże głosił dla parafian w Zalesiu Śląskim oraz w Lichyni. Ks. Eugeniusz spotkał się z rodzicami, małżonkami, osobami samotnymi, wdowami, wdowcami, młodzieżą oraz z dziećmi. W prosty i jasny sposób starał się dotrzeć do słuchających go ludzi. Na zakończenie rekolekcji, w imieniu wszystkich parafian, kwiaty oraz podziękowania za wygłoszone Słowo Boże, złożyli przedstawiciele rady parafialnej.
Ksiądz Proboszcz wie kogo zaprosić 🙂

99 201303131976 201303131977