Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Urodziny naszego Księdza Proboszcza

8 listopada 2023 r., obchodziliśmy kolejne urodziny księdza Teodora. Uroczysta Msza św. w jego intencji odbyła  się w środę o godz. 17.00. Obecni wierni naszej parafii modlili się o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla dla swojego duszpasterza. Po Mszy świętej poszczególne delegacje parafii składały życzenia, połączone z wręczeniem symbolicznych prezentów. Najwięcej jednak radości Proboszczowi i wszystkim obecnym sprawiły przedstawienia w wykonaniu dzieci i młodzieży z racji urodzin, o tematyce: kapłańskiego życia i posługi w parafii i świecie, przygotowane przez p. Małgorzatę; dzień wcześniej zaś w Lichyni – przez p. Erykę. Frekwencja, atmosfera i pogoda dopisały. Ksiądz solenizant odwdzięczył się modlitwą, ciepłym słowem i słodkimi batonikami.