Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Urodziny naszego Księdza Proboszcza

8 listopada 2022 r., w naszej parafii świętowaliśmy 60-te urodziny naszego ks. proboszcza Teodora Smiatka. Pierwsza Msza św. w intencji księdza Teodora miała miejsce w Lichyni o godz. 17.00; druga w Zalesiu Śląskim o godz. 18.30. Prosiliśmy  Pana Boga o błogosławieństwo, Matkę Najświętszą o opiekę dla naszego jubilata i o zdrowie. Towarzyszyła nam parafialna orkiestra. Po Mszach św. poszczególne delegacje składały życzenia i prezenty urodzinowe, zaś dzieci i młodzież wraz z opiekunami przygotowali – piękne i głębokie w treści o posłudze kapłańskiej – przedstawienia. Ksiądz Proboszcz odwzajemnił się modlitwą, uśmiechem, gorącymi podziękowaniami i słodkimi batonikami.

Lichynia:

 

Zalesie Śląskie: