Aktualności

Gdy­by człowiek wie­dział jak Bóg go kocha, umarłby ze szczęścia. Jan Vianney

Zakończenie roku szkolno-katechetycznego w zaleskim przedszkolu

22 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny i katechetyczny w naszym przedszkolu. Z przedszkolem pożegnało się trzynaścioro dzieci, które we wrześniu rozpoczną edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Uroczystość zakończenia uświetniła obecność dzieci i ich rodziców, nauczycieli i pani Dyrektor oraz ks. Proboszcza, z którym – swego czasu – młodzi wychowankowie „wizytowali” funkcjonowanie elektrowni wiatrowej w Jemielnicy. Za dobre sprawowanie i różnego rodzaju osiągnięcia dzieci otrzymały specjalne nagrody i pamiątki, a od księdza dyplomiki. Towarzyszyła nam radosna i wzruszająca atmosfera. Współpraca wychowawców i księdza z rodzicami – tradycyjnie – układała się dobrze.

01 02 03 04 05 06 07